Služby

logo


☏ : +421 905 971 755    : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


 

logo      ☏ : +421 905 971 755
    ✉ : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
skcsendehu

separator

Firma D'Alessandro Termomeccanica vyrába vykurovacie zariadenia na spaľovanie biomasy už viac ako 30 rokov, vždy so zreteľom na minimálny negatívny vplyv na životné prostredie. Výrobky vynikajú dizajnom a modernými technologickými riešeniami, ktoré sú výsledkom technologického výskumu alternatívnych riešení vykurovania.

Produkty D'Alessandro Termomeccanica ponúkajú špecifické riešenia tak pre domácnosti, ako aj pre poľnohospodársky, továrenský či zootechnický sektor. Kúriť v kotloch tejto spoločnosti pritom môžete pevným palivom, biomasou pochádzajúcou z dreva, drevnými peletami, orechovými a mandľovými škrupinami, drevnou štiepkou, či hoblinami a pilinami. Použiteľné palivá teda predstavujú široký výber z množstva obnoviteľných energetických zdrojov a garantujú značné zníženie dopadov na životné prostredie.

 

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

created by: Marek Sarvas