Základné informácie

logo


☏ : +421 905 971 755    : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


 

logo      ☏ : +421 905 971 755
    ✉ : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
skcsendehu

separator

»AJKrby, s.r.o. Komárno, je špecializovaná kamenná, aj elektronická maloobchodná predajňa na predaj alternatívnej vykurovacej techniky a paliva do nej. Predávame kachle, krbové kachle, krbové vložky, aj teplovodné, kotle teplovodné splynovacie, kotle na drevo a aj na pelety, uhlie a obilie, ďalej peletové a štiepkové teplovzdušné agregáty na výrobu vykurovacieho vzduchu, na vysušovanie stavieb, na vykurovanie hál, dielní, kostolov a pod. V ponuke máme aj zložený komínový systém s keramickými vložkami na odvod všetkých druhov spalín do trvalého teplotného zaťaženia 600°C, vo veľmi dobrých cenách.

Naša hlavná činnosť sa zameriava na predaj a autorizovaný servis teplovodných kotlov a generátorov na výrobu vykurovacieho vzduchu na biomasu: pelety, drevnú štiepku, piliny a obilie. Nami dodávané kotle veľmi dobre spaľujú aj také palivo, akým je odpad pri sušení obilnín a kukurice. Z odpadu pri sušení sa dá vyrobiť teplo, ktoré je veľmi lacné. Týmto odpadom sa dá vykurovať sušička, alebo aj hospodárske a obytné budovy.

Zastupujeme hlavne firmy

OPOP.cz, Dalessandro.it a Maga.sk
Na tieto výrobky máme aj sklad náhradných dielov a tým sú prípadné opravy promptne, väčšinou do 24 hodín vykonané.

Naši partneri

Sme regionálnym zástupcom firiem: THORMA Fiľakovo (SK), Kobok(SK) JØTUL Nórsko, BANADOR (CZ) , B.H.INDUSTRIE (FR),DOVRE /Nórsko), SICALOR (IT), EXTRAFLAME (IT), FERLUX (ESP) EDILKAMIN (IT), MAGA SK), ROJEK a OPOP (CZ), Dalessandro (IT), ...

Istota nákupu

U nami predávaného sortimentu je samozrejmosťou vysoká kvalita, špičkové remeselné prevedenie a prijateľná cena. Na všetky nami predávané výrobky poskytujeme minimálne dvojročnú záruku, na vybrané výrobky päť a desaťročnú záruku!

 

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

created by: Marek Sarvas