Služby

logo


☏ : +421 905 971 755    : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


 

logo      ☏ : +421 905 971 755
    ✉ : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
skcsendehu

separator

Služby

Spoločnosť A-J Krby poskytuje odborné poradenstvo pri výpočte potrebného vykurovacieho výkonu, pri projekcii a realizácii rozvodov ÚK. Poskytujeme rozvoz produktov na adresu kupujúceho, ustavenie a zapojenie zariadení do komínov. Zabezpečujeme odbornú servisnú činnosť pre výrobky OPOP , D'alessandro a MAGA a aj mimo záručné opravy u nás zakúpených zariadení.


 

Firma D'Alessandro Termomeccanica vyrába vykurovacie zariadenia na spaľovanie biomasy už viac ako 30 rokov, vždy so zreteľom na minimálny negatívny vplyv na životné prostredie. Výrobky vynikajú dizajnom a modernými technologickými riešeniami, ktoré sú výsledkom technologického výskumu alternatívnych riešení vykurovania.

Produkty D'Alessandro Termomeccanica ponúkajú špecifické riešenia tak pre domácnosti, ako aj pre poľnohospodársky, továrenský či zootechnický sektor. Kúriť v kotloch tejto spoločnosti pritom môžete pevným palivom, biomasou pochádzajúcou z dreva, drevnými peletami, orechovými a mandľovými škrupinami, drevnou štiepkou, či hoblinami a pilinami. Použiteľné palivá teda predstavujú široký výber z množstva obnoviteľných energetických zdrojov a garantujú značné zníženie dopadov na životné prostredie.

 

Firma OPOP vznikla v roku 1994, ako nástupnícka organizácia bývalého štátneho podniku. Súčasná tvár firmy naviazala na bohatú, viac ako 40 ročnú tradíciu, a v dnešnej dobe sa radí medzi popredných českých výrobcov v odbore.

Základným výrobným programom OPOP bola a je výroba oceľových kotlov na tuhé palivá do výkonu až 200 kW. V roku 2005 začala úspešnú spoluprácu s dánskou firmou vo výrobe automatických peletových kotlov. V roku 2008 začala s výrobou splynovacích kotlov na drevo.

navštíviť stránku OPOP

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

created by: Marek Sarvas